cz

 / 

en

Výroba a prodej obuvi pro extrémní podmínky
Váš košík je prázdný
 
Safety
 

Řada obuvi
pro průmyslové použití

Profi
 

Řada trekové
a lovecké obuvi

 
Uniform
 

Řada obuvi pro vojenské,
hasičské a policejní složky

Nanodry
 

Outdoorová
a dětská obuv

Home » Technologie » Gore-tex
 
 
 
 

Gore-tex

Základem textilie GORE-TEX® je nesmírně tenká membrána, která je trvale nepromokavá, větruvzdorná a prodyšná. Obsahuje více než 1,4 miliardy pórů na centimetr čtvereční. Tyto mikroskopické póry jsou 20.000x menší kapka vody a 700x větší než molekula vodní páry.      

NEPROMOKAVOST

Mokré textilie Vás okrádají o tělesné teplo. Textilie GORE-TEX® jsou trvale nepromokavé, takže zůstanete v suchu a můžete si každou aktivitu vychutnat v pohodlí. Textilie GORE-TEX® zajišťují skutečnou trvalou nepromokavost a brání v průniku vody i v tvrdých podmínkách a náročných aktivitách.

PRODYŠNOST

Textilie GORE-TEX® umožňují potu unikat ven a pomáhají omezovat přehřívání a hromadění potu. 

VĚTRUVZDORNOST

Větruvzdorné textilie zachovávají vaše mikroklima a udržují Vás v pohodlí. 

 

GORE-TEX® Extended Comfort 

"Suchá a pohodlná i za tepla"

Obuv vybavená membránou GORE-TEX® Extended Comfort je ideální pro mírné a teplejší podmínky. Skvělá pro intenzivnější aktivity a každodenní nošení. Tato technologie se ideálně hodí pro použití venku i vevnitř, pro časté změny prostředí, stání i chůzi, práci i volný čas.

GORE-TEX® Performance Comfort

"Suchá a pohodlná"

Obuv vybavená membránou GORE-TEX® Performance Comfort nabízí optimální klimatický komfort za mírných tepelných podmínek a při nejrůznějších outdoorových aktivitách.

GORE-TEX® Insulated Comfort

"Suchá a příjemně teplá"

Obuv vybavená membránou GORE-TEX® Insulated Comfort nabízí řadu možností tepelné izolace, aby nohy zůstaly v suchu a teple za chladného počasí a při zimních outdoorových aktivitách.

 

 


© NOWONET media, s.r.o.