2019 – Zakázka pro švýcarskou armádu

PRABOS ZÍSKAL ZAKÁZKU U ŠVÝCARSKÉ ARMÁDY

Společnost Prabos plus a.s. získala zakázku na dodávku bot pro švýcarskou armádu. Kontrakt poběží následující 4 roky a půjde o dodávku celkem 20 tisíc párů bot. Švýcarsko se tak zařadí mezi Česko, Německo, Litvu, Lotyšsko, Holandsko, Británii, Makedonii, Bulharsko či Indii, kterým již Prabos úspěšně dodal/dodává své výrobky. Z řad firemní klientely pak můžeme zmínit ČEZ, Škoda Auto, Lesy ČR, ABB či US Steel.

V tendru zvítězil Prabos především díky skvělým kvalitativním parametrům a ceně. „Získání další takovéto zakázky je pro nás potvrzením kvality a obliby našich výrobků u armádních a bezpečnostních složek. Švýcarsko je navíc skvělá reference pro další nejen armádní tendry,“ okomentoval zakázku Jaroslav Palát, předseda představenstva společnosti Prabos.

Prabos také nedávno potvrdil své roční výhledy tržeb včetně záměru vyplatit 60 procent čistého zisku na dividendě. Více informací o hospodaření společnosti naleznete v našem dřívějším příspěvku zde.

Akcie společnosti lze na denní bázi obchodovat na RM-Systému a na měsíční bázi také skrze trh START pražské burzy. Nejbližší obchodní dny na STARTu proběhnou 13. listopadu a 11. prosince.