Abyste se udrželi v teple i v těch nejchladnějších místech, je zde připravena izolace 3M Thinsulate. Najdete ji v bundách, čepicích, rukavicích a samozřejmě také v botách. Bez ní by naše boty nebyly tím, čím jsou.

HLAVNÍ JE MÍT NOHY V TEPLE

Izolační materiály značky 3M Thinsulate vás nenechají umrznout. Jsou obsaženy ve všech skutečně kvalitních outdoorových bundách nebo rukavicích. A aby vás na vašich cestách nezábly nohy, používáme je také k výrobě naší obuvi. Jedině tak si můžeme být jistí vaší ochranou všude, kam se vydáte.

Izolace Thinsulate insulation pracuje na principu zachycování molekul vzduchu mezi vámi a venkovním prostředí. Čím více vzduchu zachytí, tím lépe izoluje. Lepší izolace je navíc dosaženo díky speciálním mikrovláknům, která jsou mnohem jemnější než jiná vlákna a zachytí více vzduchu na menším prostoru. Tato izolace je téměř dvakrát teplejší než pěna, plsť nebo běžné vlákno.

VYLEPŠUJEME ZÁKONY PŘÍRODY

Spolehněte se na materiál, který dokonale pracuje s přírodními zákony pro vaše pohodlí.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

3M Thinsulate je takřka synonymem pro efektivní řešení proti chladu. V oblečení s touto technologií budete v teple i při opravdu nízkých teplotách, a zima vám tak nezabrání v dosažení nových zážitků.

HŘEJIVOST

Užijte si každý krok bez obav ze zimy. Izolace Thinsulate insulation vaše nohy efektivně chrání před vlivy chladu, ať už se vydáte kamkoliv.

LEHKOST

Thinsulate insulation je důkazem, že skutečně účinná izolace může být také lehká jako pírko. S nohama v teple bez zbytečného zatížení tak snáze vystoupáte i na tu nejvyšší horu.

ODVOD VLHKOSTI

Specifická výroba Thinsulate insulation dokáže efektivně udržet vaše tělesné teplo a přitom odvádět přebytečnou vlhkost.

 

 

NEŘEŠTE SVOU OBUV. SOUSTŘEĎTE SE NA SVÉ ZÁŽITKY.

Thinsulate insulation je jednou z nejlehčích syntetických izolací na trhu. Při své lehkosti je přitom výjimečně silná a skutečně efektivně vás ochrání před zimou.