Užijte si dokonalou ochranu před ohněm a extrémně vysokými teplotami díky technologiím Nomex®. V obuvi s touto technologií pro vás nebude žádná cesta neprostupná a žádná výheň nepřekonatelná.

V BEZPEČÍ, I KDYŽ TO KOLEM ŽHNE

Nomex® je již od 60. let 20. století značkou, které důvěřují tisíce členů bezpečnostních složek po celém světě. Tato technologie představuje dokonalou ochranu před ohněm a vlivy extrémně vysokých teplot způsobených zejména požáry. V oblečení a obuvi s touto technologií vás tak žádný plamen nezastaví.

Přesto, že Nomex® je skutečně silný materiál, na svých botách ho takřka ani neucítíte. Jeho klíčovou vlastností je totiž jeho lehkost, která i v extrémních podmínkách umožňuje rychlý a přirozený pohyb. Nomex® materiály jsou třikrát silnější a dvakrát odolnější vůči žáru než konkurenční produkty. Díky výbavě vyrobené pomocí těchto materiálů si tak budete vědět rady i v těch nejtěžších situacích.

S DŮVĚROU PROTI OHNI

Spolehněte se na materiál, ve kterém vás žhavé plameny neohrozí.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Nomex® je dlouhodobě prověřeným materiálem odolným proti ohni a žáru. Je vhodný zejména pro situace spojené s požáry, a proto jej využívají především bezpečnostní složky.

OHNIVZDORNOST

Materiály Nomex® poskytují dokonalou ochranu před vlivy ohně a žáru z extrémně vysokých teplot. Při zásahu proti ohni tak můžete zůstat ledově klidní.

LEHKOST

Nomex® technologie umožňuje za všech okolností pohodlný a přirozený pohyb díky své lehké struktuře, která vaše nohy nijak nezatíží.

ODOLNOST

Obuv vyrobená díky materiálům Nomex® je odolná nejen vůči ohni a žáru, ale je také připravena pro celkovou zátěž spojenou s extrémními situacemi.

 

 

NEŘEŠTE SVOU OBUV. SOUSTŘEĎTE SE NA SVÉ VÝKONY.

Nomex® přináší materiály, které vás spolehlivě ochrání před ohněm a žárem, a zároveň se v obuvi s touto technologií budete cítit lehce a pohodlně.