Díky produktům společnosti Vibram se na svých botách můžete vydat téměř kamkoliv bez obav z uklouznutí nebo rychlého zničení celé boty. Vibram vyrábí pryžové podešve, se kterými je radost chodit.

PODEŠVE, SE KTERÝMI NEŠLÁPNETE VEDLE

Od roku 1937 italská společnost Vibram vyrábí pryžové podešve pro různé venkovní aktivity. My jejich materiály v naší obuvi využíváme především kvůli odolnosti proti oděru, prasknutí a uklouznutí, a dlouhé životnosti. Typické jsou také svou vysokou funkčností za různých klimatických podmínek.

Díky specifikům použitých materiálů jsou podešve Vibram výjimečně přilnavé a přitom umožňují zcela přirozený pohyb chodidla při chůzi. Použité pryžové směsi se navíc vyznačují obrovskou odolností, dlouhou životností a zachováním vlastností na mokrém i suchém povrchu. Přináší vám tak jistý a pevný krok za všech podmínek, do kterých vás vaše nohy zavedou.

VYROBENO PRO JISTÝ KROK

Spolehněte se na materiál, se kterým všechny vaše kroky budou skutečně jisté.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Produkty s typickým osmiúhelníkovým logem Vibram přináší vašim nohám jistotu za všech okolností. Na horách nebo ve městě, v dešti nebo na suchu, vždy se můžete spolehnout na pevnou a odolnou obuv.

PŘILNAVOST

Podešve Vibram jsou vyráběny s cílem vysoké přilnavosti celé boty na mokrém, kluzkém i suchém povrchu. Ve vašich cestách vás tak nebude nic brzdit.

ODOLNOST

Boty vyrobené s podešvemi Vibram se vyznačují vysokou odolností proti oděru či prasknutí. Do svých dobrodružství tak můžete bez obav skočit rovnýma nohama.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Díky použití speciálních pryžových směsí vám obuv s podešví Vibram vydrží skutečně dlouho, a stane se tak vítaným parťákem na vašich cestách. 

 

 

NEŘEŠTE SVOU OBUV. SOUSTŘEĎTE SE NA SVÉ ZÁŽITKY.

Materiály Vibram jsou synonymem dokonalosti v oblasti odolných a přilnavých podešví. I když byly vyvinuty především pro horolezectví a vysokohorskou turistiku, oceníte je zcela jistě všude tam, kam vás vaše nohy zavedou.