Nanodry je technologie, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s firmou Nanomembrane. Cílem tohoto našeho vývoje bylo vytvořit speciální materiál, který ještě zvýší voděodolnost a prodyšnost naší obuvi.

UNIKÁTNÍ MATERIÁL V NAŠICH BOTÁCH

NANODRY je textilní laminát vytvořený speciálně pro naše obuvnické účely. Jeho základem je jedinečná klimamembrána na bázi nanovlákenných materiálů. Nanovlákna jsou inovativním produktem užívaným v průmyslu i v medicíně. Variabilita jejich výroby umožňuje designovat tvar a formu nanovlákenné struktury podle specifických požadavků.

Tato membrána je velmi podobná lidské pokožce a proto nese její typické vlastnosti, jako je extrémně vysoka paropropustnost, větruodolnost a hydrostatická odolnost vyšší než 30 000 nm. Membrána NANODRY díky hustotě 20 000 000 pórů na centimetr čtvereční nemá reálnou konkurenci po celém světě, a tuto technologii máme chráněnou řadou patentů a užitných vzorů. Ve svých botách si tak můžete užít skutečně světový unikát.

JEDINEČNOST Z DÍLNY PRABOSU

Spolehněte se na technologii, kterou jsme vyvinuli přesně pro naši odolnou obuv.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

NANODRY laminát jsme vyvinuli, abychom ještě zvýšili už tak výborné vlastnosti našich bot v oblastech odolnosti vůči vodě či větru, a prodyšnosti.

NEPROMOKAVOST

Neztrácejte své tělesné teplo díky vlhkosti textilií, které máte na sobě. Díky NANODRY jsou vaše nohy ještě lépe chráněny před mokrem a vy tak můžete být v dokonalém suchu.

PRODYŠNOST

Membrána NANODRY nabízí pokročilou schopnost unikání potu a zabraňuje tak celkovému přehřátí vašich nohou.

HYDROFOBNÍ

NANODRY poskytuje ochranu v rámci vysokého vodního sloupce. Můžete se tak s ní vydat do deště, sněhu i ledu. 

 

NEŘEŠTE SVOU OBUV. SOUSTŘEĎTE SE NA SVÉ ZÁŽITKY.

V botách vybavených naší technologií NANODRY se můžete vydat kamkoliv bez ohledu na to, jestli je venku sníh nebo déšť. Ať už se tedy dostanete do jakkoliv nepříjemných podmínek, s NANODRY jimi vždy projdete suchou nohou.