Staňte se součástí našeho pracovního týmu!

Prabos plus a.s., společnost s dlouholetou tradicí v obuvnickém průmyslu se sídlem ve Slavičíně, přijme do svého pracovního kolektivu:

ŠIČKA OBUVI

Hlavní náplň práce: šití svršků obuvi, pouze na plný pracovní úvazek.

Požadujeme:

  • vyučení a praxi v oboru šička obuvi
  • zodpovědný přístup k práci, pečlivost, spolehlivost.

 Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • jednosměnný provoz (ranní směny)
  • motivující mzdové ohodnocení
  • prémie, odměny, 13. mzdu
  • dotované stravování v podnikové jídelně
  • zdravotní volno (sick days) s náhradou mzdy ve výši 100%
  • místo výkonu práce: Slavičín
  • nástup ihned nebo dle dohody.

VYSEKÁVAČ(KA) USNÍ

Hlavní náplň práce: strojové vysekávání vrchových dílců a jejich kompletace.

Požadujeme:

  • – praxi na pozici vysekávač(ka) usní
  • – zodpovědný přístup k práci, pečlivost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • – zaměstnání v jednosměnném provozu ve stabilní a perspektivní společnosti (ranní směny)
  • – motivující mzdové ohodnocení
  • – prémie, odměny, 13. mzdu
  • – dotované stravování v podnikové jídelně
  • – zdravotní volno (sick days)
  • – místo výkonu práce: Slavičín
  • – nástup ihned nebo dle dohody.

ÚDRŽBÁŘ ŠICÍCH STROJŮ

Hlavní náplň práce: zabezpečení oprav a údržby šicích strojů na šicí dílně.

Požadujeme:

  • minimální stupeň vzdělání: vyučen
  • zkušenosti s opravou a údržbou šicích strojů
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost.

 Nabízíme:

  • zaměstnání v jednosměnném provozu ve stabilní a perspektivní společnosti (ranní směny)
  • mzdu od 20.000 Kč
  • nástup dle dohody

Máte-li zájem o nabízené pracovní pozice, zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu slesingerova.marta@prabos.cz, případně Vám podáme bližší informace telefonicky na tel. 577 303 275 nebo se můžete informovat osobně na personálním oddělení společnosti na adrese Komenského 9, 763 21 Slavičín.

Uchazeči poskytnuté osobní údaje obsažené v zaslaném životopise budou použity pouze a výhradně pro účely výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou životopisy uchazečů, kteří neuspěli, skartovány.