DĚLNÍK PŘI VÝROBĚ OBUVI

Hlavní náplň práce: obsluha obuvnického stroje na konfekční dílně. Práce je vhodná pro muže.

Požadujeme:

  • aktivní a zodpovědný přístup k pracovním činnostem
  • spolehlivost, pečlivost.

 Nabízíme:

  • zaměstnání v jednosměnném provozu ve stabilní a perspektivní společnosti (ranní směny 6 -14 hodin)
  • mzdu 108 Kč/hod.
  • prémie, odměny za pracovní výročí, mimořádné odměny
  • dotované stravování v podnikové jídelně
  • zdravotní volno (sick days) s náhradou mzdy ve výši 100%
  • místo výkonu práce: Slavičín
  • nástup ihned nebo dle dohody.

Kontakt: Ing. Marta Šlesingerová – personalistka, tel. 577303275, slesingerova.marta@prabos.cz

PROVOZNÍ  ZÁMEČNÍK

Hlavní náplň práce: zabezpečení servisu strojů a zařízení výrobního úseku.

Požadujeme:

  • minimální stupeň vzdělání: vyučen/a
  • zkušenosti s opravou strojů a zařízení
  • aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost.

 Nabízíme:

  • zaměstnání v jednosměnném provozu ve stabilní a perspektivní společnosti (ranní směny 6 – 14 hodin)
  • mzda 19.000 Kč