Staňte se součástí našeho pracovního týmu!

Prabos plus a.s., společnost s dlouholetou tradicí v obuvnickém průmyslu se sídlem ve Slavičíně, přijme do svého pracovního kolektivu:

ÚDRŽBÁŘ ŠICÍCH STROJŮ s náborovým příspěvkem

Hlavní náplň práce: zabezpečení oprav a údržby šicích strojů na šicí dílně.

Požadujeme:

  • minimální stupeň vzdělání: vyučen
  • zkušenosti s opravou a údržbou šicích strojů
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost.

 Nabízíme:

  • zaměstnání v jednosměnném provozu ve stabilní a perspektivní společnosti (ranní směny)
  • mzdu od 20.000 Kč
  • náborový příspěvek ve výši až 36.000 Kč
  • prémie, odměny, 13. mzdu
  • dotované stravování v podnikové jídelně
  • zdravotní volno (sick days) s náhradou mzdy ve výši 100%
  • místo výkonu práce: Slavičín
  • nástup v měsíci říjnu 2019

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ s náborovým příspěvkem

Hlavní náplň práce: zabezpečení servisu strojů a zařízení výrobního úseku.

Požadujeme:

  • zkušenosti s opravou a údržbou strojů a zařízení

 Nabízíme:

  • nástup v měsíci říjnu 2019.

NÁVRHÁŘ(KA)-MODELÁŘ(KA)

Uvítáme také zájemce z řad absolventů středních a vysokých škol.

Hlavní náplň práce: provádění kompletní konstrukční, materiálové a technicko-ekonomické přípravy návrhu vzorů obuvi.

Požadujeme:

  • minimální stupeň vzdělání: středoškolské s maturitou
  • zájem o oblast navrhování obuvi
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost
  • znalost práce na PC
  • komunikativní znalost anglického, německého nebo ruského jazyka výhodou
  • zkušenosti s prací v obuvnickém průmyslu výhodou.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • místo výkonu práce Slavičín
  • motivující finanční ohodnocení
  • podnikové stravování
  • nástup dle dohody.

Máte-li zájem o nabízené pracovní pozice, zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu slesingerova.marta@prabos.cz, případně Vám podáme bližší informace telefonicky na tel. 577 303 275 nebo se můžete informovat osobně na personálním oddělení společnosti na adrese Komenského 9, 763 21 Slavičín.

Uchazeči poskytnuté osobní údaje obsažené v zaslaném životopise budou použity pouze a výhradně pro účely výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou životopisy uchazečů, kteří neuspěli, skartovány.