Hlavním účelem technologie GORE-TEX je za všech okolností vás udržet v suchu. Její silné vlastnosti spočívají v nepromokavosti, větruvzdornosti a prodyšnosti. Díky této kombinaci tak každá vaše cesta v botách s technologií GORE-TEX bude skutečně pohodlným zážitkem.

EFEKTIVNÍ OCHRANA, AŤ PŮJDETE KAMKOLIV

GORE-TEX je unikátní a velmi odolná textilie, která stojí na tenké membráně. Právě ta nese hlavní vlastnosti – nepromokavost, odolnost vůči větru a prodyšnost. Povrch této membrány je tvořen hustou sítí mikroskopických pórů. Na centimetru čtverečních jich najdete více než 1,4 miliardy.

Membrána GORE-TEX je v našich botách umístěna jako prostřední vrstva použitých materiálů. Z obou stran je tak pokryta absorpční vrstvou, ochranným úpletem, podšívkou a svrchním materiálem. I v případě, že svrchní materiál bude promočený, budou vaše nohy v suchu právě díky tomuto umístění membrány GORE-TEX.

OCHRANA, NA KTEROU JE SPOLEHNUTÍ

Spolehněte se na technologii, které svět důvěřuje přes 60 let.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

GORE-TEX je používaný pro své vlastnosti, které profesionálům i dobrodruhům umožňují dostat se kamkoliv a za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

NEPROMOKAVOST

Mokré textilie Vás okrádají o tělesné teplo. Textilie GORE-TEX jsou trvale nepromokavé a brání v průniku vody i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zůstanete tedy v suchu za všech okolností.

PRODYŠNOST

Textilie GORE-TEX umožňují potu unikat ven a tím pomáhají omezovat přehřívání vašich nohou a hromadění potu. 

VĚTRUVZDORNOST

Větru odolné textilie dokáží zachovat vaše přirozené mikroklima a tím vás udržují v pohodlí vždy a všude. 

 

GORE-TEX EXTENDED COMFORT

IDEÁLNÍ PRO TEPLEJŠÍ PODMÍNKY

 

GORE-TEX PERFORMANCE COMORT

KOMFORT PO CELÝ ROK

 

GORE-TEX INSULATED COMFORT

OCHRANA PŘED ZIMOU

 

 

 

NEŘEŠTE SVOU OBUV. SOUSTŘEĎTE SE NA SVÉ ZÁŽITKY.

V botách s technologií GORE-TEX se můžete vydat i do těch nejtvrdších podmínek. Můžete se tak spolehnout na dokonalou ochranu před vlhkostí, a jen si užívat své prožitky.